Тестнет Polyhedra Network

В лютому 2023 року Binance проінвестував у Polyherda Network. Зараз проходить «Тестнет Polyhedra Network», тому варто здійснити певні активності, щоб отримати потенційний ретродроп.

Інструкція

  • Поповнюємо на 0.04 BNB свій MetaMask у мережі «Binance Smart Chain Mainnet». Додати цю мережу можна за цим посиланням;
  • Обмінюємо в еквіваленті 1$ в BNB  на Polygon, Avax та Fantom на цьому сайті. Дані обміни ми робимо, щоб мати невеличкі суми для оплати майбутніх комісій;

    Червоним виділено усі токени, які потрібно купити для оплати комісій
  • Наступний крок – це створення і транзакції NFT. Переходимо за посиланням, підключаємо свій гаманець у мережі «Binance Smart Chain Mainnet» та робимо ось так:


Натискаємо на «Request» і підпсуємо транзакцію, комісія декілька центів. Таких NFT потрібно 4 шт. 

Тепер варто повернутися знову сюди у розділ «Import my NFT». Буде наше NFT і тепер варто надіслати його в іншу мережу, а саме у Avax, Polygon та Fantom. Саме на цьому етапі нам знадобляться монетки для комісій, які ми обмінювали тут.
Після розділу «Import my NFT» натискаємо «Confirm» обираємо Polygon і натискаємо «Next». Потім натискаємо на «Approved» і платимо маленьку комісію у BNB та «Transfer», і платимо також маленьку комісію. Очікуємо приблизно до 3 хв. і натискаємо «Claim» і платимо невеличку комісію Polygon (Matic).
Тепер такі ж дії виконуємо у мережах «Avax» та «Fantom». Четверте NFT залишаємо без змін у мережі BSC.

  • Створюємо своє NFT за посиланням. Обираємо будь-яке фото, даємо назву для NFT та коротенький опис. Також у розділі «Network» обираємо BNB CHAIN і натискаємо «Create».

Також платимо невеличку комісію. Після надсилаємо власне NFT у мережу «Fantom» або будь-яку іншу. Після успішної операції і надпису «Completed»

робимо повний скріншот сторінки, щоб було видно усі дані і хеш (receiver  transaction hash). Потім цей скріншот потрібно надіслати у Discord. Із активністю у NFT завершено.

  • Користуємося електронною поштою або просто відправляємо рандомні повідомлення. Переходимо на сайт. Все має виглядати ось так:


«From» вказуємо свій гаманець «To» вказуємо гаманець друга або свій. Такі повідомлення потрібно відправити у всі доступні мережі:

Тепер залишилося зробити ось так:

і також надіслати повідомлення у всіх мережах. Варто також зробити декілька скріншотів із успішними транзакціями, щоб надіслати у Discord.

  • Останній пункт. Йдемо у Discord і залишаємо відгук щодо проходження тестнету. Варто вказати адресу свого гаманця та додати декілька скріншотів про виконання.


Ось і все. Сподіваюся, що у вас все вийшло. Якщо ні, то чекаю у телеграм чаті.

ОНОВЛЕНО: потрібно зайти в Galxe і забрати поінти.