Програми для заробітку грошей без вкладень

Програми для заробітку грошей без вкладень

Програми для заробітку грошей без вкладень – це програми, які дозволяють користувачам заробляти гроші, не вкладаючи власних коштів. Зазвичай ці програми пропонують різні завдання, за виконання яких користувачі отримують винагороду. Важливо зазначити, що заробіток грошей в програмах для заробітку грошей без вкладень, як правило, не є великим. Однак, якщо ви готові витрачати свій час на виконання завдань, ви можете отримати додатковий дохід.  

Заробіток на криптовалюті

Аірдроп – це безкоштовний розподіл криптовалюти, який проводиться новими проектами для просування своїх токенів. Для того, щоб отримати аірдроп, вам потрібно виконати певні умови, які зазвичай включають підписку на розсилку новин проекту, підписку на соціальні мережі проекту та / або зберігання певної кількості криптовалюти на своєму рахунку на біржі Binance. Покрокова інструкція, як зареєструватися на Бінанс ось тут.

Щоб заробляти на аірдропах Binance, вам потрібно:

  1. Зареєструватися на біржі Binance.
  2. Підтвердити свою особу.
  3. Створити криптовалютний гаманець на Binance.
  4. Слідкуйте за новинами про аірдропи на Binance.

Заробіток на банківських картках

Бонуси за відкриття банківської картки – це один із способів залучення нових клієнтів. Банки пропонують такі бонуси, щоб стимулювати людей відкривати нові картки і користуватися їхніми послугами.

Які бонуси за відкриття банківської картки найчастіше пропонують банки?

  • Грошовий бонус. Це найпоширеніший тип бонусу за відкриття банківської картки. Банк може запропонувати вам певну суму грошей, наприклад, 500 гривень, за те, що ви відкриєте картку і виконаєте певні умови, наприклад, внесете на картку певну суму коштів або зробите певну кількість покупок.
  • Кешбек. Кешбек – це відсоток від суми покупки, який вам повертається на картку. Наприклад, банк може запропонувати вам 5% кешбеку на всі покупки, зроблені в магазинах-партнерах.
  • Мільярди. Мільярди – це аналог кешбеку, але замість грошей вам нараховуються бонусні бали, які можна обміняти на товари або послуги.
  • Безкоштовні платежі. Деякі банки пропонують безкоштовні платежі за карткою, наприклад, безкоштовні перекази коштів або безкоштовні платежі в банкоматах інших банків.
  • Інші бонуси. Деякі банки пропонують інші бонуси за відкриття банківської картки, наприклад, знижки на товари або послуги, подарунки або подарункові сертифікати.
Рекомендуємо спробувати наступні банківські картки:

Реклама